Karlicka Jolanta
Autoholowanie
Grodzisk Mazowiecki


05-825 Grodzisk Mazowiecki

ul. Przodowników Pracy 10Poniedziałek:
 
cała doba
Wtorek:
 
cała doba
Środa:
 
cała doba
Czwartek:
 
cała doba
Piątek:
 
cała doba
Sobota:
 
cała doba
Niedziela:
 
cała doba
www.holowaniegrodziskmazowiecki.pl

 

O NAS

138addd3093e09c2447d4f4eab01bc69.jpg

Jesteśmy profesjonalną firmą o długiej tradycji w branży motoryzacyjnej. Od początku swojej działalności zajmujemy się holowaniem pojazdów oraz wszelkimi usługami związanymi z pomocą drogową.

Działamy na terenie miejscowości Grodzisk Mazowiecki, miejscowości ościennych oraz całego województwa mazowieckiego, jednak świadczymy również usługi holownicze na terenie całego kraju, a także Europy, co jest naszym dodatkowym atutem.

 

Solidne wykonywanie naszej pracy zaowocowało zdobyciem zaufania wielu klientów indywidualnych, a także firm i salonów samochodowych. Jednak nie poprzestajemy na tym i wciąż się rozwijamy, zdobywamy wiedzę i doświadczenie, poznajemy wymagania klientów, którym staramy się sprostać.

Przez 24 godziny na dobę świadczymy fachową pomoc i profesjonalne zaplecze techniczne, a przede wszystkim szybki dojazd na miejsce.


Dysponujemy samochodami, które sprostają każdemu wyzwaniu a pracownicy firmy zaopiekują się powierzonym mieniem. Możliwy jest transport pojazdu każdego rodzaju od aut osobowych, busów, przez ciężarówki, po maszyny budowlane. Warto skorzystać z naszych usług i przekonać się, że dzięki wysokiej jakości transportu i podejściu do klienta, jesteśmy najlepszą firmą na rynku.Zadzwoń do nas!


Czekamy na Twój telefon przez całą dobę, siedem dni w tygodniu !Więcej

 

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA FIRM

880e7b07a59783e87987a3972abd218e.jpg

Przez 24 godziny na dobę świadczymy fachową pomoc i profesjonalne zaplecze techniczne, a przede wszystkim szybki dojazd do klienta.


Po otrzymaniu wezwania docieramy na miejsce holowania w przeciągu 30 minut (na terenie miejscowości Grodzisk Mazowiecki).


Działamy na terenach Grodzisk Mazowiecki i okolice oraz w tym między innymi: Siestrzeń, Żabia Wola, Radziejowice, Mszczonów, Grójec, Międzyborów, Jaktorów, Błonie, Leszno, Ożarów Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Podkowa Leśna, Nadarzyn, oraz teren całego kraju.

Dysponujemy samochodami, które sprostają każdemu wyzwaniu a pracownicy firmy zaopiekują się powierzonym mieniem.Proponujemy również kompleksową obsługę, a w tym:

Holowanie i pomoc drogowa pojazdów - osobowych, ciężarowych, motocykli, wózków widłowych, itp

Nowoczesne zaplecze techniczne oraz strzeżony całodobowy parking

Wyciąganie pojazdów z rowu - auta osobowe, ciężarowe, wyciąganie pojazdów z trudnych terenów ( błoto, rowy ,zaspy śnieżne itp)

Drobne naprawy na miejscu awarii w tym pojazdów ciężarowych (mobilny serwis)

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi, zakładami mechanicznymi

Błyskawiczna reakcja na wezwanie

Dysponujemy samochodami, które sprostają każdemu wyzwaniuWięcej